אודות netex

הדוברים בסרטון הם גולשים שהפכו את netex לעמוד הבית שלהם וזכו בהגרלת מחשב מיני נייד

netex מפשט את תהליך מציאת האתרים ברשת


השימוש באינטרנט גובר, וכולנו מבצעים יותר פעילויות יומיומיות ברשת. מספר האתרים והשירותים המקוונים הוא עצום, ומשום כך לא פשוט למצוא את המענה המתאים לנו במהירות. לעיתים קרובות כשנבצע חיפוש באינטרנט יוצעו לנו מאות אלפי תוצאות אך רק חלק קטן מהן ייתן מענה אמיתי לצורך שלנו.

netex מציע מנוע חיפוש שלא מחפש, הוא מוצא!


אינטואיטיבי יותר
השירות הייחודי שמציע netex מאפשר לגולש לבצע את החיפוש לפי תחומי עניין או מילות מפתח, בשפת דיבור יומיומית, בעברית או באנגלית, בכתיב מלא או חסר, תוך התעלמות מטעויות כתיב והקלדה, ותוך פענוח מונחים חסרי משמעות שהקליד הגולש בטעות. בכל אחד מהמקרים, יגיע לתוצאה המבוקשת!

יעיל יותר
מנוע החיפוש של netex לא רק מבין למה התכוון הגולש, אלא גם (ובעיקר!) ממוקד מטרה: זהו המנוע היחיד שמנתב את הגולש לאתרים ולאתרים בלבד, ולא מציף אותו בתכנים אחרים (כמו כתבות ומידע כללי), שלא בהכרח היו דרושים לו.
החיפוש מנווט את הגולש ישירות לאתר שמעניין אותו, או מציג בפניו רשימת אתרים רלוונטית למילים שהקליד, עם אפשרות למיון וסינון על פי מאפיינים שונים וקירבה גיאוגרפית. והתוצאה – חיפוש מהיר ויעיל, הנותן תשובות ממוקדות.

ידידותי יותר
את החיפוש ניתן לבצע מעמוד הבית של netex, או ישירות משורת הכתובת של הדפדפן באמצעות תוכנה הניתנת להורדה בחינם מאתר netex.
עם netex, אין צורך לזכור ולהקליד כתובות מדויקות של אתרים!
כאשר מחפש הגולש אתר ספציפי, הוא יופנה אליו ישירות: גולש המעוניין, למשל, להגיע לאתר של בנק הפועלים, או ל-Facebook, יוכל להקליד את מילות החיפוש בעברית או באנגלית בשורת הכתובת, ולהגיע ישירות לאתר המבוקש.

רלוונטי יותר
מנוע החיפוש מתעדכן באופן שוטף על בסיס ניתוחים נתונים סטטסטיים בהתאם לחיפושים פופולריים, נושאי חיפוש, קומבינציות חיפוש, מיקומים גיאוגרפיים, ומאפייני חיפוש שונים שהגולשים השתמשו בהם, ומציג את האתרים הפופולריים ביותר. כשירות משלים, מציג netex את תוצאות Google לצורך איתור מידע כללי או תוכן.

למעלה מ-1.4 מיליון גולשים בישראל, כבר לא מחפשים, הם מוצאים!